گروه بازرگانی بیردکو
خانه / ساعت دیواری فانتزی / خرید پستی انواع ساعت دیواری حیوانات

خرید پستی انواع ساعت دیواری حیوانات

آیا از خرید پستی انواع ساعت دیواری با طرح حیوانات اطلاعاتی در دست دارید؟ آیا می دانید این مدل ساعت ها در طراحی اتاق کودک بالاترین کارایی را دارا می باشد؟
امروزه انواع ساعت دیواری در بازار موجود می باشد ساعت دیواری طرح حیوانات از مدل هایی است که در اتاق کودک مورد استفاده قرار می گیرد. و می تواند از اشکال مورد توجه کودک استفاده کرد. تا علاوه بر زیبایی مورد علاقه کودکان م باشد.
این ساعت دیواری ها را می توان از طریق خرید پستی تهیه نمود .
منبع : clocko.ir

 

 

جهت مشاوره ، خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سید اسماعیل موسوی
راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09127727822
دفتر مرکزی: 02155710279
شماره فکس : 02155710279

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع ساعت دیواری لوتوس | مرکز پخش عمده انواع ساعت دیواری برند لوتوس

لوتوس یک مارک تجاری در سوئیس می باشد که شرکت سازنده آن به تهیه و توزیع انواع ساعت لوتوس اعم از ساعت دیواری لوتوس،ساعت مچی لوتوس و... در طرح های زنانه و مردانه، دخترانه و پسرانه مشغول است. در تولد صد سالگی این محصول ترکیب جدیدی اعم از مدرنیته و سنتی به بازار آمد و امروزه نیست ساعت هایی با جنس های متنوع همچون: چرمی، سرامیکی و... به بازار آمده است.برای آگاهی از قیمت انواع ساعت دیواری لوتوس بهترین کار مراجعه به مرکز پخش عمده انواع ساعت دیواری برند لوتوس می باشد. مراکز فروش زیادی به صورت حضوری و اینترنتی با ارائه کاتالوگ و تصاویر متناوب و متنوعی، این کار را به نحو احسن برای شما انجام خواهند داد. انواع ساعت لوتوس بسته به کیفیت جنس و مواد بکار رفته ، طرح و نقش و ابعاد مختلف آن متفاوت می باشد.

تلگرام