گروه بازرگانی بیردکو

ما که هستیم…

بازرگانی بیردکو مجموعه ای است از افراد متخصص در زمینه تولید، خرید و فروش و توزیع عمده انواع ساعت های دیواری و ایستاده داخلی و وارداتی میباشد .

چه کاری انجام می دهیم…

تیم ما با همکاری با تولیدکنندگان و واردکنندگان انواع ساعت دیواری و ایستاده، ساختاری مبتنی بر اینترنت ایجاد کرده است تا مشتریان واقعی بتوانند با ما در ارتباط باشند و نیازشان را به سادگی برطرف نمایند. هدف اصلی ما ارائه خدمت به مشتریان کشوری میباشد و برای دستیابی به این منظور ساختار خود را بر اینترنت پیاده سازی کردیم، زیرا امروزه ساده ترین راه دسترسی مشتریان به ما است. همچنین سیستم توزیع کشوری ما پاسخگوی مشتریانمان در سراسر کشور می باشد.

چگونه کارهایمان را انجام می دهیم…

تیم حرفه ای ما  روز به روز با افزایش تخصص خود، سعی بر آسان نمودن مسیر دسترسی مردم به خرید بی واسطه ساعت از کارخانه تولیدی را دارد، زیرا ما بر این اندیشه هستیم که می بایست فاصله کمی میان ما و مشتریانمان باشد .

به همین دلیل ما در بازرگانی بیردکو، مجموعه ای از افراد متخصص در زمینه بازاریابی و برندینگ را گرد هم آورده ایم تا با تخصصی که دارند، برای کوتاه کردن این چرخه و ارائه خدمات بهتر به مشتریان، راهی بیایند تا ما از هر خانه و یا هر شهر دنیا در دسترس عموم مردم قرار بگیریم تا بتوانیم به بهترین شکل خدمات خود را ارائه دهیم و این امر مستلزم سخت کوشی  بسیار و گذراندن روزهای سخت است.

سعی ما بر این است تا بتوانیم هر روز راه های بیشتری برای ارتباط شما با خود ایجاد کنیم تا بتوانیم ارائه خدمات بهتری برای شما داشته باشیم.

   

برای اطلاع از جدیدترین محصولات حوزه ساعت دیواری و ایستاده و نحوه همکاری با این مجموعه، با مشاورین ما تماس بگیرید .

… نبض زندگی اینجاست …

 

بازرگانی ساعت بیردکو

تلگرام