مجموعه بیردکو شما را به خرید بهترین محصولات ساعت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ساخت ساعت دیواری مدرن و شیک ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

ساعت دیواری موجود در بازارساخت ساعت دیواری مدرن و شیکصادرات ساعت دیواری مدرن و شیکمرکز پخش ساعت دیواری مدرن و شیک

ساخت ساعت دیواری مدرن و شیک در کارخانه های ایرانی با کیفیت مختلفی تولید می شود. اما با کیفیت ترین، با دوام ترین و زیباترین ساعت های ساخته شده ایرانی کدام اند؟ برای آشنا شدن با این ساعت ها و نحوه ساخت آن ها پیشنهاد می کنم این مقاله را تا انتها مطالعه بفرمایید.

یکی از صنعت های مهمی که در جهان وجود دارد و افراد می توانند به صورت دستی خود شان تولید کنند ساعت دیواری است. ساخت ساعت دیواری شیک و مدرن با این که کار آسانی نیست ولی می توان با یادگیری یک سری از فنون آن را به صورت دستی انجام. از جمله این فنون می توان به فن نجاری اشاره کرد. همچنین برای ساخت ساعت دیواری مدرن و شیک ما به چند ابزار مهم احتیاج داریم که عبارتند از:

 1. صحه چوبی
 2. باطری قلمی
 3. عقربه فلزی
 4. چسب چوب
 5. رنگ روغن
 6. و…

ساعت دیواری موجود در بازار

همان طور که می دانید انسان برای رشد و مدیریت کار های خود به یک ابزاری مانند ساعت احتیاج دارد که بتواند از طریق آن کار های روز مره خود را مدیریت کند. این ساعت ها انواع مختلفی دارند که هر کدام در جایگاه خود کاربرد خاص خود را دارند، که عبارتند از:

 1. ساعت خورشیدی
 2. ساعت ستاره ای
 3. ساعت آبی
 4. ساعت شنی
 5. ساعت دیجیتالی
 6. ساعت مکانیکی
 7. ساعت پاینری
 8. ساعت اتمی

این موارد تعدادی از ساعت هایی بودند که در زمان های مختلف در کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار می گرفت. ساعت دیواری های موجود در بازار تنوع زیادی دارند و در هر مکانی قابل استفاده می باشد.

 

ساخت ساعت دیواری مدرن و شیک

ساخت ساعت دیواری مدرن و شیک باید در فضای مناسب انجام شود زیرا در صورت عدم این کار امکان کاهش کیفیت تولید افزایش خواهد یافت. برای ساخت ساعت دیواری مدرن و شیک ابزار ها و وسایل گوناگونی نیاز هست که در ابتدا ذکر کردیم اما در این جا موضوعی مهم تر را قصد بررسی داریم و آن هم ماشین آلات تولیدی است. ماشین آلاتی که ساخت ساعت دیواری مدرن و شیک انجام می دهد باید تمام تکنولوژی های روز بر روی آن ها وجود داشته باشد. علاوه بر این موارد  ساخت ساعت دیواری مدرن و شیک به اقتصاد شرکت ها نیز کمک بسیاری می کند و از این طریق می توانند تجارت های بین الملل را تجربه کنند.

صادرات ساعت دیواری مدرن و شیک

یکی از ویژگی های بارزی که هر محصول برای صادراتی شدن باید داشته باشد کیفیت و قیمت مناسب است. ساعت دیواری مدرن و شیک ایرانی با توجه به خط تولید استاندارد و دانشندان خبره ای که دارد توانسته این موضوع را کاملا در نظر بگیرد و ساعت هایی را تولید کند که هم کیفیت مرغوبی داشته باشند و هم قیمت مناسب و متعادلی. حال از جمله کشور هایی که صادرات ساعت دیواری شیک و مدرن به آن ها انجام می شود را نام خواهیم برد.

 1. مصر
 2. آفریقای جنوبی
 3. ترکیه
 4. روسیه
 5. سوریه
 6. دانمارک
 7. سوئد
 8. عراق
 9. قطر
 10. بحرین
 11. اردن

مرکز پخش ساعت دیواری مدرن و شیک

اعتباری که یک مرکز پخش ملک آن است به مراتب بیشتر از فروشگاه و نمایندگی ها می باشد. زیرا مراکز فروش یک محصول تحت نظر مستقیم صاحبان برند می باشند. از همین رو ساعت دیواری که مدرن و شیک که یک برند محبوب و پر مخاطب است در اغلب شهر های ایران دارای مرکز پخش است تا مشتریان به راحتی و با اطمینان کامل محصول خود را خریداری کنند. خرید از مرکز پخش می تواند مزایای متعددی را برای مشتریان به همراه داشته باشد. از جمله این مزایا تخفیف های مناسبتی است. معمولا در ایام خاص مانند سالروز تاسیس یک برند به پاساین روز آفر و هدایایی تقدیم خریداران می شود که با خرید مستقیم می توانند شامل این تخفیفات و هدایا شوند.

سید اسماعیل موسوی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیردکو شما را به خرید بهترین محصولات ساعت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید