گروه بازرگانی بیردکو
خانه / ساعت دیواری چوبی / سفارش اینترنتی ساعت دیواری چوبی قدیمی

سفارش اینترنتی ساعت دیواری چوبی قدیمی

سفارش اینترنتی ساعت دیواری چوبی قدیمی را می توان از طریق سایت های اینترنتی سفارش بدهید و قیمت هر کدام از آن ها بستگی به نوع چوبی دارد که در آن ها بکار برده شده است.
شاید شما از آن دسته افرادی باشید که به وسایل که دارای سبک های قدیمی هستند علاقه بسیاری نشان می دهید، سایت های اینترنتی بسیاری هستند که شما می توانید این جور اقلام را از این طریق سفارش دهید. ساعت دیواری چوبی قدیمی از جمله ساعت های است که مورد پسند بسیاری از مشتریان می باشد تا به خانه ها و محل زندگی خود حال و هوای سبک قدیمی را بدهند. چرا که این نوع ساعت ها علاوه بر این که ابزاری برای نشان دادن زمان هستند می توانند به عنوان یک وسیله تزئینی مورد استفاده قرار بگیرد.

ساعت دیواری چوبی قدیمی

سفارش اینترنتی ساعت دیواری چوبی قدیمی

 1.  اصل بودن ساعت
 2.  مدل نشان دادن ساعت
 3.  رنگ
 4.  زنگ
 5.  نوع باتری
 6.  شرکت سازنده
 7.  طراحی
 8.  اطلاعات کامل درباره کالا

شما هنگامی که می خواهید از طریق سایت های اینترنتی سفارش ساعت دیواری چوبی قدیمی را بدهید باید ابتدا تمام مشخصات آن ها را مطالعه کنید تا پس از خرید احساس نارضایتی نداشته باشید و اگه سوالی را داشتید حتما از فروشنده و مسئول خرید سوال بپرسید به عنوان مثل منظور از زنگ ساعت در یک مدل این است که هر ساعت به همان تعداد ساعت زنگ می زند و در مدل دیگر هر نیم ساعت یک زنگ و هر یک ساعت به تعداد همان ساعت زنگ می زند. پس حتما دقت داشته باشید که به درستی ساعت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

ساعت دیواری چوبی قدیمی

سفارش اینترنتی انواع ساعت دیواری چوبی

 1.  پاندول دار
 2.  ساده
 3.  کوکو قدیمی
 4.  کوکی

ساعت دیواری چوبی قدیمی همانطور که در بالا بیان شد دارای انواع مختلفی می باشند که شما می توانید هر کدام از آن ها را با توجه به سلیقه خود انتخاب کنید و از نصب آن بر روی دیوار محل سکونت و محل کار خود استفاده کنید و از دیدن آن احساس لذت و شادی داشته باشید چرا که این نوع سبک ساعت ها به خریداران علاقمند به آن ها حس بازگشت به گذشته و تداعی شدن خاطرات قدیمی می باشد. قیمت هر نوع از این نوع ساعت ها به دلیل عواملی که در ادامه بیان خواهیم کرد متفاوت است.

ساعت دیواری چوبی قدیمی

قیمت ساعت دیواری چوبی

 1.  نوع چوب
 2.  طراحی و کار شدن بر روی قاب
 3.  قدیمی بودن آن
 4.  اندازه و ابعاد ساعت
 5.  تعداد موتورها
 6.  نوع منبع تغذیه
 7.  استفاده نشده بودن آن
 8.  نو بودن ساعت
 9.  شرکت سازنده
 10.  دست دوم
 11.  مدل ساعت

همانطور که در بالا اشاره شد ساعت های دیواری با توجه به نوع اجزای سازنده و قدمت تاریخی آن ها قیمت گذاری می شوند پس هنگامی که به سایت ها برای خرید ساعت دیواری چوبی قدیمی مراجعه می کنید با انواع قیمت ها آن ها روبرو می شوید که بعضی از آن ها گران و بعضی ارزان قیمت است و دلیل آن همان عواملی است که در بالا بیان شد پس قبل از خرید حتما با افراد متخصص در این امر مشورت کنید تا شما را در خرید خوب راهنمایی کند تا شما از نصب این ساعت زیبا در منزل خود لذت ببرید.

ساعت دیواری چوبی قدیمی

نوع منبع تغذیه ساعت دیواری چوبی

 1.  ترانزیستور
 2.  باتری
 3.  مکانیکی

نوع منبع تغذیه ساعت دیواری چوبی قدیمی همانطور که در بالا بیان شد متفاوت می باشد و خریداران باید توجه داشته باشند که حتما جنس خریداری شده خود از تمامی لحاظ درست باشد تا بعد از خرید پشیمان نشوند. جنس قاب این نوع ساعت های دیواری از چوب، فلز و غیره درست شده است که همین امر باعث ماندگاری این نوع کالا شده است شما می توانید این نوع کالا را از طریق سایت های اینترنتی معتبر خریداری کنید تا کالای خریداری شده شما گارانتی تحویل صحیح داشته باشد.

جهت مشاوره ، خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سید اسماعیل موسوی
راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09127727822
دفتر مرکزی: 02155710279
شماره فکس : 02155710279

مطلب پیشنهادی

ساعت دیواری دوطرفه چوبی

سفارش عمده ساعت دیواری دوطرفه چوبی

انواع ساعت دیواری دوطرفه چوبی را می توانید به صورت عمده از طریق مراکزی که …

تلگرام