گروه بازرگانی بیردکو
خانه / ساعت ایستاده فانتزی / مدل ساعت دیواری چوبی فانتزی | مرکز خرید انواع مدل های ساعت دیواری فانتزی

مدل ساعت دیواری چوبی فانتزی | مرکز خرید انواع مدل های ساعت دیواری فانتزی

مدل ساعت دیواری چوبی فانتزی در کنار سایر مدل ها و انواع ساعت های دیواری، از زیبایی ویژه ای برخورددار است. این نوع ساعت، مدل های مختلفی دارد که بی گمان جنس چوبی آن، طرح و زیبایی خاصی به آن داده است. ساعت های دیواری چوبی فانتزی را می توان با مدل های گوناگون مشاهده کرد و خرید. دسترسی مرکز خرید انواع مدل های ساعت دیواری فانتزی، در شهرهای گوناگون کشور امکان پذیر است. در سوی دیگر، این ساعت ها را می توانید از فروشگاه های آنلاین خریداری کنید. 

ساعت، با این که وظیفه نشان دادن زمان را به ما دارد؛ ولی اکنون بخشی از دکوراسیون منزل و یا محل کار و … به شمار می رود. پس برای زیباسازی مکان های مورد نظر، می توان انواع ساعت ها را تهیه کرد. در این زمینه، ساعت های دیواری چوبی فانتزی که مدل ساعت دیواری چوبی جدید به شمار می رود، به راحتی با خانه، محل کار و … ست می شود. 

مدل ساعت دیواری چوبی فانتزی |  مرکز خرید انواع مدل های ساعت دیواری فانتزی

لیست قیمت ساعت دیواری چوبی فانتزی در بازار

لیست قیمت ساعت دیواری چوبی فانتزی در بازار قیمت ساعت دیواری چوبی فانتزی در بازار، بستگی به نوع و جنس آن دارد. برای خرید یک ساعت دیواری از این مدل باید به موتر، وزن، جنس چوب و … توجه کرد. این ساعت ها در فروشگاه های آنلاین به قیمت های گوناگونی به فروش می رسند. در زیر چند نمونه از ساعت دیواری های فانتزی و نرخ روزشان را برای تان می آوریم: 

  • ساعت دیواری چوبی فانتزی ثانیه مدل M8-6، قیمت: ۵۹۰۰۰ تومان 
  • ساعت دیواری چوبی فانتزی مدل OLD SHIP، قیمت: ۱۹۰۰۰۰ تومان 
  • ساعت دیواری چوبی فانتزی مدل A001، قیمت: ۴۵۰۰۰ تومان 
  • ساعت دیواری چوبی ثانیه مدل M9-3، قیمت: ۵۱۰۰۰ تومان

برای بدست آوردن قیمت های روز، می توانید به وب سایت های اینترنتی مراجعه کنید. 

خرید ساعت دیواری چوبی فانتزی ارزان

خرید ساعت دیواری چوبی فانتزی ارزان اگر در پی خرید ساعت دیواری فانتزی ارزان هستید، بهتر است به فروشگاه های آنلاین سر بزنید. این فروشگاه ها، ساعت هایی با مدل ها و کیفیت های گوناگونی، در معرض فروش گذاشته اند. بی تردید قیمت ارزان ساعت دیواری بستگی به کیفیت و طراحی آن دارد؛ ولی این ساعت ها حتی، ارزان قیمت ترین شان نیز، زیبا هستند و به راحتی می توانید با انتخاب یکی از آن ها، خانه یا محل کارتان را زیباتر نمایید. 

خرید و فروش آنلاین انواع ساعت دیواری

خرید و فروش آنلاین انواع ساعت دیواریاگر به فروشگاه های آنلاین ساعت دیواری نگاهی بیندازید با مدل های مختلفی از این نوع ساعت ها روبرو خواهید شد. پس برای خرید یک ساعت دیواری مدرن و شیک و همچنین خرید جدیدترین ساعت دیواری برنز به این وب سایت ها مراجعه کنید. برخی از این مدل ساعت ها به شرح زیر است:

  • ساعت دیواری سلطنتی طلایی
  • ساعت دیواری چوبی سنتی 
  • ساعت دیواری سلطنتی سفید 
  • ساعت دیواری چوبی پاندول دار 

فروش عمده ساعت دیواری چوبی فانتزی

فروش عمده ساعت دیواری چوبی فانتزیفروش عمده ساعت دیواری چوبی فانتزی، از سوی شرکت های تولیدکننده و واردکننده این محصول انجام می شود. برای خرید فروش عمده این نوع ساعت ها باید به فروشگاه های شرکت ها سر زد تا بتوان به راحتی ساعت دیواری چوبی فانتزی را تهیه کرد. فروش عمده ساعت دیواری چوبی فانتزی در فروشگاه های آنلاین متعدد مقدور می باشد. این فروشگاه ها قیمت، کیفیت و مدل ساعت ها را برای خریداران اعلام می کنند. 

نمایندگی پخش ساعت دیواری چوبی

نمایندگی پخش ساعت دیواری چوبیبا جستجویی گذرا در اینترنت بی تردید به فروشگاه های آنلاین بی شماری برخواهید خورد که اقدام به فروش ساعت دیواری در مدل های چوبی، فلزی و غیره می کنند. نمایندگی پخش ساعت دیواری چوبی در شهرتان را می توانید با مراجعه به وب سایت های فروش این نوع ساعت ها پیدا کنید و یا از همین فروشگاه های اینترنتی، ساعت مورد نظرتان را خریداری نمایید. 

جدیدترین مدل ساعت دیواری چوبی فانتزی

جدیدترین مدل ساعت دیواری چوبی فانتزیفروشگاه های آنلاین، جدیدترین مدل ساعت دیواری چوبی فانتزی را در معرض فروش قرار دادند. با خرید یکی از این ساعت دیواری ها، می توانید دکوراسیون منزل یا محل کارتان را تغییر دهید و زیبایی خاصی به فضای اطراف خود بدهید. 

جهت مشاوره ، خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سید اسماعیل موسوی
راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09127727822
دفتر مرکزی: 02155710279
شماره فکس : 02155710279

مطلب پیشنهادی

بازار فروش ساعت دیواری فانتزی | قیمت ارزانترین ساعت دیواری چوبی در تهران

ساعت وسیله ای است که در مکان های عمومی، منازل، دفاتر کار و … وجود دارد که  به سه دسته دیواری، ایستاد و رومیزی تقسیم می شود. ساعت های دیواری ایستاده کاربر

پاسخی بگذارید

تلگرام